Šiandien vartojimo paskola yra itin populiari ir paklausi. Ji yra teikiama fiziniams asmenims jų įvairiausiems vartojimo poreikiams patenkinti. Tūkstančiai eilinių piliečių kasdien kreipiasi į paskolų išdavimo įmones, norėdami gauti paskolą įsigyti ilgalaikio naudojimo prekių: namų, butų, autotransporto priemonių, o taip pat ir gana nedidelių pirkinių – buitinės technikos, kompiuterių, statybinių medžiagų, baldų. Gauti mažąją paskolą galima ir patiems įvairiausiems poreikiams: remontui, studijoms, medicinos išlaidoms, vestuvėms, kelionėms.

Vartojimo paskolos yra teikiamos dviem būdais: prekėmis – tai produkcijos pardavimas su atidėtu mokėjimu, ir pinigais – grynaisiais pinigais.

Paskolos yra skirstomos:
  • pagal tikslinę paskirtį – griežtai tikslinės (konkrečiam vartotojo poreikiui) arba netikslinės
  • pagal kredito laikotarpį – ilgalaikės arba trumpalaikės
  • pagal užstatą – su užstatu (pagal užstatą, laidavimą) arba be užstato
  • pagal grąžinimo terminą – išsimokėtinai arba pagal vienkartinį grąžinimą

Gauti paskolą pirkiniams bet kurioje paskolų išdavimo įstaigoje yra gana paprasta. Reikalingų dokumentų komplektas, kurių bendrovė reikalauja paskolos sutarčiai sudaryti, tiesiogiai priklauso nuo paskolos terminų ir sumų. Prekių įsigijimo už paskolą neginčytinas privalumas yra akivaizdus. Klientas gali nusipirkti reikalingą daiktą aktualiu metu, ji nepabrangs ir nedings iš prekystalio, o svarbiausia – mokėti už prekę galima nedidelėmis sumomis per konkrečiai sutartą laikotarpį.

Populiariausi pasiūlymai Lietuvoje.