Greitasis kreditas – pats patogiausias būdas gauti pinigines paskolas. Toks skolinimosi variantas tinka tais atvejais, kai lėšos yra reikalingos greitai arba kai įprasta kredito gavimo procedūra yra neįmanoma.

Paskolos gavėjo patogumui ir siekiant pagreitinti procedūrą daugelis finansinių institucijos teikia paskolą internetu. Pasirinkus tokią paskolą, pakanka paprastos registracijos procedūros, internetu užpildyti anketą, surašyti terminus, reikalingą sumą ir išsiųsti paraišką nagrinėjimui.

Paprastai paraiškos nagrinėjimas užtrunka mažiau nei valandą, po to žmogus gali gauti pinigus grynaisiais arba negrynaisiais pinigais. Taip pat vyksta ir pinigų grąžinimas, tam nėra būtina atvykti į bendrovės biurą.

Paskolos suteikimo greitį kompensuoja aukštesni tarifai. Tačiau dažniausiai greituoju kreditu suteikiamos sumos nėra stambios, o grąžinimo terminas gali būti vos keletas dienų. Galų gale sumokama už paskolą suma nėra itin didelė.

Taigi greitasis kreditas yra ypač naudingas tose situacijose, kai gana skubiai yra reikalinga nedidelė pinigų suma.

Klientams yra suteikiama galimybė pasirinkti vieną iš keleto paskolos grąžinimo variantų. Asmeninis greitojo kredito grąžinimo grafiko sudarymas yra lojalumo skolininkui ženklas.

Populiariausi pasiūlymai Lietuvoje.