Paskolos išdavimas paprastomis sąlygomis ir be garantijos (įkeitimo, pradinės įmokos) vadinamas greita paskola. Ši skolos santykių forma reikalauja, kad kreditoriui būtų pateikta paskolos gavėjo pajamų deklaraciją ir išrašas iš asmeninės banko sąskaitos. Lietuvoje yra daug panašių pasiūlymų, todėl nuolatos turite rinktis.

Visos įmonės, suteikiančios lėšas šalies gyventojams, pateikia skubius atsakymus į internetines paraiškas (patvirtintas ar nepatvirtintas). Turite pasirinkti tinkamą organizaciją remdamiesi vidutine metine palūkanų norma. Kuo ji mažesnė, tuo kredito gavėjas turi galimybę pigiau naudotis internetiniu kreditu.

Greitųjų kreditų ypatybės

Minimali paskolos suma – 50 eurų. Kreditas suteikiamas nuo 15 dienų iki 3 metų laikotarpiui. Kredito gavėjas turi teisę gautas lėšas panaudoti nedidelėms investicijoms ir neplanuotoms išlaidoms, susijusioms su paslaugų rinka (apmokėjimas už darbą statybininkams, stomatologo paslaugos ir kt.).

Norėdami gauti greitą kreditą, turite užpildyti prašymą įmonės tinklalapyje ir laukti atsakymo. Paskolos prašymas apsvarstomas akimirksniu. Pateikiant prašymą paskolos gavėjas yra identifikuojamas, t.y. jis turi nurodyti kontaktinius duomenis: mobilaus telefono numerį arba banko kortelės numerį. Taip pat galima užsiregistruoti kreditoriaus tinklapyje ir sukurti užklausą savo paskyroje.

Internetiniai kreditai suteikiami vyresniems nei 18 metų vartotojams. Kai kurios įmonės teikia kreditą tik nuo 22 metų amžiaus. Jos taip pat prašo pajamų ataskaitos už paskutinius 6 mėnesius. Tai daroma siekiant įvertinti asmens kreditingumą. Pajamoms priskiriamos studentų stipendijos, senatvės pensijos, mėnesinės valstybės pašalpos ir kt.

Negalite gauti kredito, jei esate skolingi kitai įmonei. Kai kurie kreditoriai kreipiasi į skolininką, tačiau taip nutinka retai. Norėdami gauti naują kreditą internetu, turite išsimokėti ankstesnį.

Ar galiu gauti kreditą grynaisiais pinigais?

Taip, įmonės nurodo savo buveinės adresą. Klientas gali ateiti jam patogiu laiku (svarbiausia, kad tai būtų įmonės darbo valandomis) ir gauti kreditą grynaisiais pinigais.

Ar reikalinga tapatybės identifikacija?

Žinoma, finansinės operacijos nėra vykdomos anonimiškai. Vardas, pavardė, kontaktiniai duomenys bei paso informacija yra nurodomi internete. Tą pačią procedūrą galima atlikti įmonės ar jos partnerių biure. Visa procedūra trunka vos keletą minučių.

Po identifikacijos ir pasirašęs sutartį (jos tekstas pateikiamas internetu), kreditorius perveda reikiamą sumą į nurodytą paskolos gavėjo banko sąskaitą. Sutarties pasirašymo procesas atliekamas paspaudus mygtuką „susipažinau“ arba „patvirtinu“.

Į ką pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį renkantis įmonę?
Norėdami neapsirikti rinkdamiesi kreditorių, turite palyginti įmonės nustatytą metinę palūkanų normą ir bendrąsias komercinio sandorio sąlygas. Mūsų paslaugos dėka visi Estijos kreditoriai gali būti klasifikuojami pagal APR vertę. Įmonės, kurių metinė palūkanų norma yra maža, bus rodomos viršuje, o kurių didelė - apačioje.
Ar verta imti dar vieną kreditą patvirtinus ankstesnį (prekių išlaidoms ir paslaugoms padengti)?
Ne, tokie veiksmai skolininkui nebus ekonomiški. Kadangi nauja paskola turi savo palūkanų normą. Turėsite kas mėnesį permokėti už skolos lėšų panaudojimą. Geriausias pasirinkimas yra paskolos refinansavimas. T.y. kai asmuo gauna naują paskolą įmonėje palankesnėmis sąlygomis, siekdamas iš dalies arba visiškai padengti ankstesnę paskolą.
Ką turėčiau daryti, jei paėmiau kreditą internetu su per didele metine mokesčio norma?
Reikia refinansuoti greituosius kreditus. Tai padės sumažinti metinę palūkanų normą ir padidinti jūsų mokumą. Taigi taip išvengsite baudų už pavėluotą mokėjimą ir kitų kreditorių sankcijų.
Ar galima teikti paraišką greitajam kreditui SMS žinute?
Taip, galima. Bet patogiau naudotis oficialia įmonės programa. Per ją kredito lėšos akimirksniu įskaitomos į paskolos gavėjo sąskaitą. Paraiškų patvirtinimo greitis ir paskolos suteikimas skiriasi priklausomai nuo įmonės. Pagal šį parametrą mūsų įmonė taip pat sudarė kreditorių sąrašą. Prieš pateikiant paraišką, rekomenduojama atidžiai susipažinti su įmonės sąlygomis ir gerai apskaičiuoti permokamos sumos dydį. Ši suma neišvengiama padengiant greitąjį kreditą

Populiariausi pasiūlymai Lietuvoje.