Paskola už nekilnojamąjį turtą leidžia greitai gauti didelę paskolą, kuri, kaip taisyklė, sudaro 65-80% suteikiamos paskolos rinkos kainos. Finansų bendrovės mielai pasirašo tokius paskolų suteikimo sandorius, nes užstatomas nekilnojamasis turtas yra patikima garantija, kad skolininkas įvykdys visus savo įsipareigojimus, susijusias su paskola. Paskolos suteikimo institucijos suteikia paskolą už butus, namus, sodus, žemės sklypus, nuosavą komercinį nekilnojamąjį turtą (biurų patalpas, parduotuves ir t.t.). Paskola už nekilnojamąjį turtą verslininkams, verslo savininkams dažnai yra vienintelis galimas variantas gauti didelę paskolą ilgesniam laikotarpiui ir su nedideliais procentais. Tokiai paskolai gauti yra reikalingas tik būsimo paskolos gavėjo pasas ir užstatomo nekilnojamojo turto dokumentai (savininko teisė).

Paskola už nekilnojamąjį / kilnojamąjį turtą turi šiuos privalumus:
  • Galimybę greitai gauti didelę sumą pinigų netiksliniam naudojimui
  • Nereikia turėti laiduotojų, būsimo paskolos gavėjo išlaidas patvirtinančių dokumentų
  • Jokių rizikų – būsimas paskolos gavėjas išlieka turto savininkas. Vienintelis apribojimas – negalima jo parduoti, dovanoti, perrašyti kitam žmogui, kol paskola nebus grąžinta
  • Nedideli procentai ir ilgas kreditavimo laikotarpis – iki 20 metų

Be to, toks kreditavimo būdas yra optimaliai patogus žmonėms, kurie nėra oficialiai įdarbinti arba skolininkams su bloga kredito istorija.

Populiariausi pasiūlymai Lietuvoje.