Mašinos kaip užstato naudojimas turi daug teigiamų pusių – galima gauti maksimalaus dydžio sumą (iki 95% transporto priemonės vertės), o palūkanų norma yra nedidelė.

Daugelis kredito institucijų iš savo klientų nereikalauja pateikti kokių nors pažymų apie pajamas, o sutarties surašymas užtrunka vos keletą valandų. Tokios paskolos yra suteikiamos žymiai greičiau, nei paskolos užstačius nekilnojamąjį turtą. Prieš suteikiant kreditą už transporto priemonę, skolininko automobilį įvertina atitinkamai akredituoti kompetentingi bendrovės darbuotojai kreditams išduoti. Nustačius mašinos rinkos vertę, besiskolinantis gali gauti paskolą. Paskolos suteikimo laikotarpis gali būti 6-7 metai. Mašinos nuvažiuoti kilometrai paprastai neturi reikšmės. Daugelio kredito institucijų pagrindinis reikalavimas yra tai, kad būsimasis skolininkas turėtų dokumentus, kurie patvirtintų, kad būtent jis yra tos transporto priemonės savininkas.

Taip pat yra tokia kredito suteikimo rūšis, kai yra užstatomas automobilis ir yra paliekama galimybė juo naudotis. Tai itin naudingas pasiūlymas, kuris reiškia, kad klientas atvyksta į kreditų išdavimo bendrovę, sudaroma kredito sutartis, gauna pinigus, o paskui sėda į automobilį, už užstatą jis gavo pinigus ir išvažiuoja. Labai palankios paskolos sąlygos!

Populiariausi pasiūlymai Lietuvoje.